Ziemassvētkos biedrība “Eņģeļa Sirds” rīko ziedojumu vākšanas akciju “DĀVINĀSIM ZINĀTKĀRUMUS”.

Atpakaļ uz Aktualitātes

Kāds ir šīs akcijas mērķis?

Gada gaišākajā laikā ikviens gaida īpašo svētku sajūtu, it īpaši paši mazākie ģimenes locekļi – bērni. Tāpēc katrā ģimenē vecāki vēlas bērniem radīt Ziemassvētku sajūtu, sagādājot pārsteigumus, tomēr ir daudzi vecāki, kuriem šo vēlmi ierobežo finansiālie apstākļi. Tādēļ mēs vēlamies radīt prieku visiem, sarūpējot dāvanas Ziemassvētkos!

Dāvanas var būt dažādas, bet, mūsuprāt, visnoderīgākās ir tās, kuras savu vērtību nezaudē arī pēc svētkiem.

Mēs, gatavojot pārsteigumus, piemeklējam katram bērnam tādas dāvanas, kuras bagātina bērnu zināšanas vai palīdz attīstīt viņu prasmes. Piemēram, izzinošas grāmatas par ceļojumiem, zinātniskās grāmatas, un citas. Jauniešiem – intelektuālās spēles, ko tumšajos ziemas vakaros uzspēlēt kopā ar ģimeni vai draugiem. Mazajiem sportistiem prieks būtu par sporta inventāru, kā bumbas, hantelītes, raketes, u.t.t. Arī dāvanas radošiem darbiem – zīmēšanas bloki, krāsas, otas – ir lieliskas tiem bērniem, kuri vēlas radoši izpausties. Lai pārsteigums būtu saldāks, pievienosim arī kādu kārumu, par kuru priecāsies ikviens.

Katra dāvana ir īpaša, tāpēc visu sarūpēsim jaunu, no veikala plauktiem.

Ja arī Tu vēlies pievienoties mums sagādāt kādu zinātkārumu, aicinām ziedot, maksājuma mērķī norādot – ziedojums “Dāvināsim Zinātkārumus”.

Pievienojies mums, un kopā mēs dāvāsim prieku un pārsteigumus Latvijas bērniem Ziemassvētkos!

Akcija spēkā līdz 31.12.2022.

ZIEDO AR PAYPAL VAI MAKSĀJUMU KARTI

Tavs ziedojums
Informācija

VAI ZIEDO AR PĀRSKAITĪJUMU

Neaizmirsti maksājuma mērķī norādīt konkrētu Projekta nosaukumu / saņēmēju

Kopīgojiet šo ziņu

Atpakaļ uz Aktualitātes