Aleksa – topošā mediķe ar sapni par Jauno ķīmiķu skolu

Projekta apraksts

Aleksa Tukiša Īslīces pamatskolā mācās no 1. klases. Meitene apveltīta ar lielu gribasspēku, centīga, mērķtiecīga un šobrīd mācās 9.klasē. Iepazināmies ar jaunieti motivējošajās lekcijās, ko biedrība Eņgeļa Sirds organizēja Īslīces skolā pirms trīs gadiem. Aleksas mamma strādā neatliekamā medicīnas palīdzības dienestā, tāpēc jau no mazotnes Aleksas mīļākais seriāls ir “911” un grāmatas par anatomiju. Kad vaicājām, kāpēc Aleksa gribētu studēt medicīnu, izrādās jau 6 gadu vecumā Aleksa ļoti labi pārzināja cilvēka uzbūvi un bija izstudējusi visu Anatomijas enciklopēdiju.

Bet savu vēlmi palīdzēt cilvēkiem Aleksa izpauž darbojoties gan labdarības organizācijā, izvadājot palīdzības pakas daudzbērnu ģimenēm un vientuļiem senioriem, kā arī darbojoties jaunsardzē.  Aleksa ir ne tikai sirsnīga un izpalīdzīga, bet viņa ir arī ļoti drosmīga meitene, kas gatava aizstāvēt savu dzimteni.

Varbūt tieši tāpēc jaunietei viens no sapņiem ir studēt medicīnu, lai palīdzētu nelaimē nonākušajiem. Līdz mediķa profesijai vēl tāls ceļš ejams, bet ar kaut ko ir jāsāk, tāpēc pirmais, kā vēlamies atbalstīt Aleksu, ir nodrošināt iespēju apmeklēt mācības Jauno ķīmiķu skolā. Būsim pateicīgi, ja atbalstīsiet Aleksas centienus apgūt zināšanas un jaunas prasmes, lai būtu iespēja realizēt sapni par mediķa profesiju.

ZIEDO AR PAYPAL VAI MAKSĀJUMU KARTI

Tavs ziedojums
Informācija

VAI ZIEDO AR PĀRSKAITĪJUMU

Neaizmirsti maksājuma mērķī norādīt konkrētu Projekta nosaukumu / saņēmēju