Deivids – ar vidējo atzīmi 9,38 un apņēmību kļūt par labāko datorspeciālistu Latvijā

Projekta apraksts

Deivids Reinieks mācās Īslīces pamatskolas 5. klasē. Zēns ar izcilām sekmēm, vispusīgām interesēm, erudīts, pieklājīgs, draudzīgs, izpalīdzīgs, ļoti atbildīgs. Viņam var uzticēt jebkuru uzdevumu – paveiks to ar vislielāko atbildību. Klasē ir līderis.

Deivida ģimenē aug trīs bērni – Deivids ir vecākais. Ģimene ļoti rūpējas par savu bērnu izglītošanu, redzesloka paplašināšanu, atbalsta bērnus viņu interešu un spēju realizēšanā, kaut gan rocība laukos dzīvojošai trīs bērnu ģimenei nav liela.

Kā stāsta Deivida skolotāja, viņš jau no 1. klases ir piedalījies visos iespējamos konkursos, un bieži iegūst augstākos novērtējumus. Deivids ir arī ļoti sportisks, piedalās skolas sporta pulciņā, no piecu gadu vecuma dejo tautisko deju kolektīvā. Brīvajā laikā ir liels grāmatu lasītājs un iesaistās Bērnu žūrijas darbā, apmeklē peldbaseinu, jo patīk peldēt.

Deivida lielākā aizraušanās ir datori. Nākotnē vēlas kļūt par labāko datorspeciālistu Latvijā. Labi padodas matemātika. Vidējā atzīme ir 9.38. Zēna sapnis ir piedalīties LABORATORIUM ZINĀTNES SKOLAS nodarbībās, kur māca ķīmiju, fiziku un elektroniku. Taču tas prasa līdzekļus, kurus ģimene atļauties nevar.

Domājam, ka tik talantīgam un drosmīgam jaunietim izdosies viss, ko viņš ir iecerējis. Atbalstīsim Deividu, lai viņš dienās kļūtu par labāko datorspeciālistu ne tikai Latvijā, bet iespējams visā pasaulē. Palīdzēsim Deividam iesākt šo ceļu uz viņa mērķi.

 

Bauskas novada Īslīces pamatskolas skolotāja Rita Straumīte

ZIEDO AR PAYPAL VAI MAKSĀJUMU KARTI

Tavs ziedojums
Informācija

VAI ZIEDO AR PĀRSKAITĪJUMU

Neaizmirsti maksājuma mērķī norādīt konkrētu Projekta nosaukumu / saņēmēju