Muzikālajai Agnesei Pauliņai ir trīspadsmit gadi un viņa mācās Krāslavas ģimnāzijas 7.klasē. Paralēli mācībām ģimnāzijā meitene cītīgi apmeklē mūzikas skolu un apgūst vijoļspēli jau kopš pirmās klases. Sākt savu mūzikas ceļu viņu iedvesmoja mamma, kura arī jaunībā bija muzikāla. Agnese stāsta, ka šobrīd viņas lielākais iedvesmas un motivācijas avots ir viņas vijoļspēles skolotāja, kura ne tikai meitenei māca tehniku, bet arī mīlestību pret vijoli un mūziku. Šis atbalsts Agnesei ļauj noticēt saviem spēkiem un prasmēm, kas ir svarīgi, mācoties sarežģītus skaņdarbus.

Gandrīz visu savu brīvo laiku Agnese velta vijoļspēlei. Meitene stāsta, ka mūzika viņu nomierina un iedvesmo – viņas acīs tas ir labākais veids, kā pavadīt laiku. Agnese ir apņēmības pilna attīstīt savu talantu – viņa atzīst, ka vēlas sasniegt tādu līmeni, kurā spētu pārliecinoši nospēlēt Fēliksa Mendelsona koncertu vijolei.

Agnese regulāri piedalās dažādos konkursos, kuros pierāda savu talantu un apņēmību, un iegūst godalgotas vietas. Šogad meitene ir piedalījusies valsts mēroga vijoļspēles konkursā, kura finālā ieguva 3.vietu, kā arī nupat izskanējušajā 2. Starptautiskajā Marka Rotko Mūsdienu mūzikas jauno izpildītāju konkursa finālā viņa ieguva sudraba medaļu. Agnese ir gatava tiekties vēl augstāk un izkopt savu talantu, lai arī nākotnē izcīnītu augstu novērtējumu par paveikto.

Meitenes nākotnes sapnis ir palīdzēt arī citiem bērniem iemīlēt vijoli, esot vijoļspēles skolotāja mūzikas skolā, kā arī spēlēt orķestrī, ar kuru varētu piedalīties starptautiskos konkursos un koncertēt visā pasaulē. Lai Agnese varētu sasniegt savus mērķus viņai nepieciešams atbalsts vijoles iegādei – šobrīd meitene apgūst vijoļspēli ar instrumentu, kas pieder mūzikas skolai, un tas meitenei būs jāatdod, kad absolvēs mūzikas skolas 9. klasi. Biedrība “Eņģeļa Sirds” tic, ka kopā ar līdzcilvēku atbalstu mēs varam sekmēt Agneses Pauliņas izaugsmes ceļu mūzikā.

Biedrības “Eņģeļa Sirds” darbu, kā arī organizētos pasākumus tu vari atbalstīt zemāk.

ZIEDOT