Mani sauc Kaiva Elīza Ozola, es mācos Limbažu vidusskolas 8.klasē. Ģimenē esam piecas māsas, mana mamma ir māksliniece. Tētis mājās ir diezgan reti, jo viņš strādā Vācijā, remontējot dzīvokļus.

Jau no bērnības, es vienmēr esmu zīmējusi un dziedājusi. No 3  gadu vecuma dziedu Limbažu vokālajā grupā “Pogas”. Ar “Pogām” esmu piedalījusies ļoti daudzos konkursos un gandrīz vienmēr esam ieguvuši augstākās pakāpes novērtējumus, un 2018.gadā piedalījāmies Dziesmu svētkos. Jau piecus gadus mācos solo dziedāšanu vokālajā studijā “Mūzikas spārnos”.

No pirmās klases eju vizuālās mākslas pulciņā. Esmu piedalījusies daudzos konkursos, piemēram, “Lidice”, “Es dzīvoju pie jūras”, kurā esmu ieguvusi zelta un sudraba medaļu. Pārsvarā visos konkursos esmu ieguvusi augstus novērtējumus.

Man patīk zīmēt dzīvniekus, īpaši kaķus, bet pēdējos gados esmu savam priekam sākusi zīmēt tēlus no anime(fanart – Japānas animācijas). Zīmējumi man ir sakrājušies ļoti daudz, un es gribētu izveidot savu pirmo personālizstādi, bet pietrūkst līdzekļi, lai varētu savus darbus izstādīt. Viens no maniem sapņiem nākotnē ir ilustrēt kāda autora bērnu grāmatiņu.

Lielu daļu savu brīvo laiku pavadu klausoties mūziku un skatoties anime, tādā veidā apguvu angļu valodu. Reizēm skatos anime japāņu valodā ar subtitriem angļu valodā, bet gribētu iemācīties arī japāņu valodu, kuru tagad saprotu tikai nedaudz. Man gribētos profesionāli apgūt komiksu zīmēšanu, un izdot kādu žurnālu Latvijā ar saviem komiksiem, jo Latvijā komiksu māksla gandrīz nemaz nav izplatīta. Domāju tā ir iespēja popularizēt jaunu novirzienu mākslā. Ļoti ceru, ka arī šo manu sapni atbalstīsiet, lai varu to īstenot.