Noslēpumainais Karolīnas sapnis ar vēlmi papildināt zināšanas ķīmijā un bioloģijā. Palīdzi to piepildīt!

Karolīna Zakarevičute ar ģimeni dzīvo Zemgalē, Īslīces pusē – lauku mājā ar plašu saimniecību. Viņa ir vidējais bērns ģimenē, kurā nule kā ieradusies mazā māsiņa, bet vecākais brālis mācās tehnikumā. Jauniete patlaban mācās 9. klasē un vidusskolas izglītību vēlas turpināt Bauskas Valsts ģimnāzijā, padziļināti apgūstot ķīmiju un bioloģiju, jo tieši zināšanas šajās sfērās palīdzētu īstenot Karolīnas sapni, par kuru viņa skaļi vēl negrib runāt. Laikam jau tiesa, ka par sapņiem labāk stipri, stipri domāt savā sirsniņā, bet citiem par to pavēstīt tad, kad tas piepildījies!

Karolīna no 1. klases mācās Īslīces pamatskolā, un nākamā gada pavasarī kārtos pārbaudījumus, lai pēcāk turpinātu izglītoties iecerētajā ģimnāzijā. Egita Dreimane, jaunietes klases audzinātāja, par meiteni izsakās ļoti pozitīvi. “Sirsnīga, draudzīga, izpalīdzīga. Klases kolektīvā klusa, īpaši neizceļas. Skaisti zīmē, mācās pēc spējām, piedalās skolas un klases pasākumos, dažādos konkursos. Izcila uzvedība,” tā jaunieti vērtē skolotāja.

Pabeidzot 8. klasi, jaunietes vidējā atzīme bijusi stipri virs 7 ballēm, un viņai esot labākais vērtējums savā klasē. Sapņa piepildīšanai Karolīnai būtu nepieciešams  līdzcilvēku atbalsts, jo ģimenē nav iespējams izpildīt katra bērna vēlmes.  Meitenes ģimene saimnieko vecvecāku mājās, turklāt arī rūpējas par omīti.

Pasniedz roku, ja Tev ir šāda iespēja, lai Karolīna varētu lēnām tuvoties sava sapņa piepildīšanai un apmeklēt nodarbības Laboratorium Zinātnes skolā.  Kas zina, varbūt tieši viņa reiz Tevi konsultēs kā farmaceite aptiekā vai izstrādās jaunus medikamentus kādu slimību ārstēšanā…

Īslīces pamatskolas 9.klases skolnieces Karolīnas Zakarevičutes raksturojums.

Karolīna Īslīces pamatskolā mācās no 1. klases. Sirsnīga, draudzīga, izpalīdzīga. Klases kolektīvā klusa, īpaši neizceļas. Skaisti zīmē, mācās pēc spējām, piedalās skolas un klases pasākumos, dažādos konkursos. Izcila uzvedība. Vidējā atzīme, beidzot 8. klasi, 7,69 – ir labākais vidējais vērtējums klasē.

Meitene aug 3 bērnu ģimenē. Ģimenē vidējais bērns. Vecākais brālis mācās tehnikumā, jaunākā māsiņa nesen piedzima. Ģimene dzīvo laukos, saimnieko vecvecāku mājās, kopj slimo vecmāmiņu. Mamma rūpējas par mājas soli, tētis dodas sezonas darbos uz ārzemēm, lai varētu apgādāt ģimeni.

Karolīnai ir kāds kluss sapnis, kuru viņa nevēlas, lai izpauž plašākai sabiedrībai. Lai šo sapni īstenotu, nepieciešama vidējā izglītība, tāpēc meitene pēc 9. klases beigšanas, nolēmusi mācīties Bauskas VĢ. Meitene labprāt vēlētos papildināt zināšanas ķīmijas vai bioloģijas jomā, jo uzskata, ka šīs zināšanas noderēs sapņa īstenošanā.

27.10.2022.

Klases audzinātāja: Egita Dreimane