Kate Grava šogad absolvēs Liepupes pamatskolas 9.klasi, viņai ir 15 gadu. Meiteni jau no agras bērnības ļoti interesē viss, kas saistīts ar mākslu un bioloģiju. Kate kopā ar ģimeni – mammu, tēti un jaunāko brāli – dzīvo lauku mājās, un tā ir vide, kas īpaši motivē meiteni pievērsties dabai. Jau 4 gadus viņa kolekcionē un pēta mežā atrastu dzīvnieku kaulus, meitenes kolekcijā ir 30 dzīvnieku galvaskausu un apmēram 50 mazāku kaulu.

Pirms gada Kate absolvēja Salacgrīvas Mākslas skolu. Mācoties pamatskolā, meitene sekmīgi piedalījās vizuālās mākslas olimpiādēs, iesaistījās radošajās  darbnīcās Mākslas akadēmijā. Daudzus gadus iesaistījās Ekoskolas padomes darbā, vienmēr atbalstīja iniciatīvas, kas saistījās ar saudzīgu attieksmi pret dabu. Šobrīd ir skolas skolēnu padomes priekšsēdētāja un ir iesaistījusies Erasmus + projektā ‘’Ecogames in my curriculum’’.

Brīvajā laikā meitene vislabprātāk zīmē cilvēkus un kaķus (daudzus šādus zīmējumus arī pārdevusi).  Tāpēc viņa ir pievērsusies padziļinātai cilvēka un dzīvnieku anatomijas studēšanai, lai savos zīmējumos būtu maksimāli precīza. Kate labprāt apmeklētu kursus ar bioloģijas un ķīmijas ievirzi, kur varētu iegūt zināšanas un prasmes, kas ļautu viņai vēl vairāk šos savus talantus pilnveidot.

Aicinām jūs  atbalstīt jauno mākslinieci un dabas speciālisti!