Šīs vasaras beigās saņēmām aizkustinošu vēstuli no Jēkabpils.  Mēs uzreiz sapratām, ka šis ir projekta “Spārno talantus” pirmais stāsts 2022./2023. mācību gadā. Aicinām arī jūs iepazīties ar vēstules saturu:

“Mani sauc Krišjānis Kozuliņš. Man ir 8 gadi. Es dzīvoju Jēkabpilī un mācos  2. vidusskolas 2. klasē. Es dzīvoju kopā ar mammu un lielo brāli. Mans tētis tagad dzīvo debesīs pie eņģeļiem.  Jau no 5 gadu vecuma es sāku trenēties spēlēt florbolu. Es trenējos 2  gadus, tad es pamēģināju spēlēt  basketbolu. Bet, kad uzcēla Jēkabpils Ledus halli, es sapņoju, ka spēlēju hokeju. Tāds bija mūsu ar tēti sapnis. Sapnis ir sācis piepildīties – es jau otro gadu trenējos R.Laviņa studijā. Man ļoti patīk spēlēt  hokeju. Trenēšos spēlēt, kamēr izaugšu liels. Es gribētu būt hokeja tiesnesis vai slavens uzbrucējs.”

Biedrības “Eņģeļa sirds” pārstāves vērsās R.Laviņa hokeja studijā  ar jautājumu, kā biedrība un tās atbalstītāji var palīdzēt Krišjānim tuvoties sapņa piepildījumam. Hokeja studijas dibinātājs un treneris Rodrigo Laviņš ir uzņēmies zēnu trenēt, daļēji sedzot treniņu izmaksas. Tāpēc no biedrības un atbalstītājiem būtu nepieciešami līdzekļi, lai jauno hokeja entuziastu nodrošinātu ar hokeja ekipējumu, segtu ceļa izdevumus un otru daļu treniņu izmaksu. Nākotnē arī vasarās vēlamies Krišjānim rast iespēju piedalīties nometnēs.

Mūsu spēkos ir palīdzēt Krišjānim piepildīt viņa un tēta sapni par hokeju!