Kristers Kalniņš aug trīs bērnu ģimenē, kurā vienīgā aprūpētāja ir mamma Danuta. Kopš mazotnes Kristeram  ļoti padodas basketbols.

Lai veicinātu talantīgā, sportiskā un atbildīgā jaunieša attīstību, ir jāiegulda liels un mērķtiecīgs darbs, kas līdz šim ģimenes iespēju robežās, kā arī ar biedrības un ziedotāju atbalstu ir darīts. Lai vispusīgi attīstītos, puisis apmeklē ne tikai basketbola treniņus, bet arī vieglatlētiku, baseinu, piedalās dažādās sporta sacensībās.  Pateicoties Kristera neatlaidīgajam darbam un iepriekš sniegtajam atbalstam, puisis ir bijis ASV, spēlējis Milwaukee Bucks Youth Basketball komandas treņnodarbībās, bijis vasaras basketbola nometnē Latvijā un iekļuvis Latvijas Basketbola izlases U-14 sastāvā. Iekļūšana izlases sastāvā jaunajiem basketbolistiem Latvijā ir augstākais sasniegums.

Kristers un viņa mamma no sirds pateicas visiem, kas jau ir iesaistījušies zēna sapņu piepildīšanā. Tomēr, lai turpinātu mērķtiecīgi un ar labiem rezultātiem sasniegto, Kristeram šobrīd ļoti nepieciešams finansiāls atbalsts nometnēm, ceļa izdevumiem uz treniņiem un sporta inventāram.