Līga Atstupena

Līga ir aktīva, gudra un apzinīga meitene ar mērķtiecīgu skatu nākotnē. Viņa mācās Pilsrundāles vidusskolas 11.klasē. Līgai ir augsti sasniegumi mācībās, kā arī viņa padziļināti apgūst nepieciešamos mācību priekšmetus, piemēram, bioloģiju, lai gūtu priekšzināšanas savā nākotnes profesijas jomā – medicīnā. Pēc vidusskolas Līga vēlas studēt Rīgas Stradiņa universitātē medicīnu, lai iegūtu ārsta grādu, kas ir nepieciešanas, lai tālāk mācītos par onkologu-ķīmijterapeitu. Šo virzienu izvēlējās, kad sāka interesēties par dažādu ārstu profesijām un uzzināja, cik liela ir onkoloģisko slimību statistika Latvijā un pasaulē. Paralēli mācībām Līga aizraujas ar dejošanu, ko viņa dara jau gandrīz visu viņas dzīvi. Vēl meitene aktīvi iesaistās arī nevalstiskajā jauniešu organizācijā “Inicio”, Svitenē.  Biedrībā viņa iemācās pasākumu organizēšanu, kā arī publisko uzstāšanos, kas ir svarīgas prasmes dzīvē. Līga ir arī absolvējusi Pilsrundāles vidusskolas struktūrvienības Mūzikas un mākslas skolas vokālo klasi, kur apguva gan dziedāšanu, gan klavierspēli.

Medicīnas nozarē vienmēr ir nepieciešami jaunie speciālisti, kas spēj uzklausīt, izprast un palīdzēt cilvēkiem dažādās ar veselību saistītās jomās. Mēs uzskatām, ka ir ļoti svarīgi atbalstīt ik vienu, kurš interesējas par šo jomu, lai gādātu par to, ka nākotnes Latvijā netrūks ārstu, kas rūpējas par mūsu visu veselību.

Topošā mediķe ir ļoti ieinteresēta apgūt arvien vairāk zināšanu un praktisku iemaņu, tāpēc meitene ļoti vēlas piedalīties vienīgajā medicīnas nometnē, kas tiek rīkota Baltijas valstīs šogad – Big Brain Medicīnas nometne. Tā notiks augustā Engures novadā, un tās dalībnieki varēs iejusties mediķu lomā, veicot dažādas praktiskus uzdevumus, piemēram, šūšanu, preparēšanu, kā arī dalībnieki iemācīsies ļoti daudz teorētisku zināšanu. Maksa par dalību vienai personai ir 548 EUR, tāpēc mēs lūdzam atbalstu, lai meitenei būtu iespēja gūt daudz jaunu zināšanu šajā nometnē, kas iedrošinātu un motivētu viņas vēl vairāk tiekties uz sava mērķa sasniegšanu.

ZIEDOT