Mūsu projekta “Spārno Talantus” dalībniece Sabīne Grudule nodarbojas ar rollerslēpošanu, biatlonu un distanču slēpošanu. Viņa šobrīd mācās Bērzaunes pamatskolas 7.klasē, un visu savu brīvo laiku velta sava talanta izkopšanai.Sabīni pievērsties slēpošanai pamudināja vectēvs, un tagad meiteni ļoti atbalsta visa ģimene, kura lepojas ar viņas augstajiem panākumiem šajos sporta veidos. Arī mēs atbalstījām Sabīni, iegādājoties jaunas rollerslēpes, kuru cena bija 330€, ar kurām meitene var trenēties arī rudenī, ne tikai vasarā.

Šogad meitene ir izcīnījusi divas zelta medaļas un vienu sudraba medaļu Latvijas Čempionātā Rollerslēpošanā 2023, kā arī aktīvi trenējas gaidāmajiem pārbaudījumiem šīs ziemas sezonā distanču slepošanā un biatlonā. Lai attīstītu savas prasmes un veiksmīgi konkurētu ar citiem sportistiem, Sabīne trenējas katru dienu divas stundas trenera pavadībā, bet aizvadītajā rudens skolēnu brīvlaikā Sabīne devās uz treniņiem gan no rīta, gan vakarā. Par meitenes lielo talantu liecina viņas sasniegumi septembra beigās notikušajā Baltijas biatlona čempionātā (Baltic Summmer biathlon cup 2023), kur viņa ieguva 5.vietu. Šis ir ievērojams personīgais sasniegums, jo meitene tikai pirms gada sāka aktīvi trenēties šaušanā, kas biatlonā ir ļoti svarīga prasme.

Sabīne ir ļoti mērķtiecīga un vēlas turpināt izkopt savu talantu, viņas sapnis ir pārstāvet Latviju valsts izlasē. Lai piepildītu šo sapni, ir nepieciešams finansiālais atbalsts kvalitatīva inventāra iegādei, kā arī lai piedalītos sporta nometnēs, kas ir būtiski jauno talantu attīstībai. Biedrība “Eņģeļa Sirds” aicina atbalstīt Sabīni Gruduli, lai sekmētu viņas talanta izaugsmi, jo mēs ticam, ka viņa nākotnē pārstāvēs mūsu valsti pasaules mēroga sacensībās.

ZIEDOT