Krāslavas Varavīksnes vidusskolas 11.a klasē mācās īpaši jaunieši – zinātkāri, mērķtiecīgi, patiesi.  Katram piemīt savs raksturs, sava dzīves nostāja un viens no viņiem ir perspektīvais ir Igors Sorogovecs.

Jau no pamatskolas laikiem Igoram ir izcili rezultāti dabaszinību priekšmetos. Viņš ar degsmi un interesi piedalās dažādos novada pasākumos, konkursos, olimpiādēs, demonstrējot ļoti labas zināšanas un prasmes, saņemot balvas un atzinības rakstus.  Ļoti patīk eksperimentēt un praktiski darboties. Jaunietis ir ļoti punktuāls un neatlaidīgs, noteikti ir gatavs uzņemties atbildību un spējīgs neatlaidīgi strādāt sasniedzamā rezultāta dēļ.  Viņš ir čakls, sirsnīgs, dzīvespriecīgs, ar viņu patīkami un interesanti sadarboties.

Igors plāno studēt Rīgas Paula Stradiņa Universitātē un saistīt savu profesionālo dzīvi ar ķīmijas nozari. Plāni ir grandiozi, galvenais – izturēt konkurenci. Viņš zina, ka, lai nākotnē būtu konkurētspējīgs, zināšanas nepieciešams padziļināt. Tāpēc puisim būtu vērtīgi un nepieciešams mācīties Jauno Ķīmiķu skolā, vēl jo vairāk, ņemot vērā faktu, ka šajā nozarē Latvijā trūkst speciālistu.

Pirms četriem gadiem Igora māte palika viena ar diviem bērniem, apmaksāt mācības viņa nevar atļauties, tādēļ Igora mamma būtu no sirds pateicīga ja saņemtu atbalstu mērķtiecīgā un apzinīgā dēla sapņu īstenošanai.