ziedojums-talantigiem-jauniesiem-Karims-Klimanis-palidziba-jauniesiem-engela-sirds-biedriba

Karims Klimanis mācās Krāslavas Valsts ģimnāzijas 12.c klasē. Uz ģimnāziju Krāslavā brauc no laukiem, lai būtu iespēja iegūt vidējo izglītību tieši ģimnāzijā. Puisis ir no sešu bērnu ģimenes, kurā vienīgais apgādnieks ir tēvs, kurš strādā par kurinātāju.

Karimam ļoti labi padodas matemātika, ekonomika, fizika un vēsture.  Ar lielu neatlaidību un mērķtiecību Karims gada laikā spējis kļūt par novada matemātikas olimpiādes 1. vietas ieguvēju un godam pārstāvējis novadu Valsts olimpiādē. Puisis šobrīd zina, ka vēlas studēt inženierzinātnes. Tādēļ mērķtiecīgi jau no pagājušā mācību gada uzsācis apmeklēt LU Pirmsstudiju mācību centra nodarbības.

Nodarbības LU Pirmsstudiju mācību centrā ir valsts apmaksātas, bet puisim ir nepieciešami līdzekļi ceļa izdevumiem Krāslava-Rīga-Krāslava un dienas nauda pusdienām. Šādus papildus izdevumus, kas sekmētu Karima nākotnes izredzes un izaugsmi, ģimenei nav iespēju segt.  Puiša ģimene ļoti priecāsies, ja kādam ir iespēja finansiāli atbalstīt Karima papildus izglītības procesu.