Mērija Daniela Šijānova ir 17 gadus jauna meitene no Vangažiem, kura mācās par klientu apkalpošanas speciālistu Rīgas Valsts Tehnikumā. Mērijas sapnis ir kļūt par aktrisi. Pēc vidusskolas beigšanas, meitene vēlas studēt aktiermākslu, diemžēl materiālu apsvērumu dēļ viņa nevar apmeklēt kursus, kuros varētu pilnveidot aktiermākslas prasmes.

No 9 gadu vecuma viņa ar mammu pārvācās dzīvot uz laukiem. Mērijai nācās mainīt skolas, un iekļauties skolas pulciņos bija apgrūtinoši. Tomēr viņa rada iespēju apmeklēt skolas teātri 6 gadus. 2018.gada ziemā, Mērija ieguva nelielu lomu režisora Dāvja Sīmaņa spēlfilmā”Gads pirms kara”, kuras sižeta pamatā ir vēsturiskais trilleris, kura centrā ir jauns cilvēks Pēteris Mālderis, viens no 20.gadsimta noslēpumainākajiem latviešiem. Pēc filmēšanās Mērija  vēl vairāk pārliecinājās, ka aktiermāksla nav tikai aizraušanās, bet vēlēšanās ar to saistīt savu profesionālo izaugsmi.

Ģimenē vienīgā apgādniece ir viņas mamma, kura neskatoties uz savu slikto veselības stāvokli rūpējās par abām savām meitām. Šobrīd Mērijai nav iespēja strādāt algotu darbu mācību dēļ, kā arī viņai jāpieskata jaunākā māsa, kamēr mamma strādā.

Tomēr Mērija ir pārliecināta, ka neskatoties uz visām grūtībām, viņa sasniegs savu mērķi, un reiz viņu varēs redzēt uz lielajiem ekrāniem.

Lai pilnveidotu savu talantu, meitene vēlas apmeklēt aktiermākslas nodarbības Rīgas aktieru studijā.

Mēs vēlamies  atbalstīt Mēriju viņas mērķa sasniegšanā, un, lūdzam pievienoties arī jūs.