Ances nometne

Biedrība «Eņģeļa sirds» ir uzsākusi projektu  «Spārno talantus».  Tā mērķis ir veicināt bērnu talantus, individuāli atbalstot kādu no mūsu biedrības redzeslokā nonākušajiem bērniem.

Atbalsts tiek sniegts konkrēti vienam bērnam vai ģimenei ilgāka laika periodā. Piemēram, palīdzot apmaksāt nometnes, ārpusskolas nodarbības, motivējot bērnus un jauniešus, daloties savā pieredzē, vai iegādājoties mācībām noderīgos materiālus, lai nākotnē jaunietis spētu sniegt pienesumu savam novadam.

Vēlamies pastāstīt par vienu no projekta atbalstītājām – Agnesi Upīti. Agnese izvēlējās palīdzēt Ancei Pavlovičai, kura mācās Lādezera pamatskolas 7.klasē. Ance ir ļoti mērķtiecīga un aktīvi iesaistās skolēnu domē, organizējot dažādus pasākumus. Viņai ļoti patīk zirgi un nākotnē viņa gribētu kļūt par zirgu treneri. Ance vēl apgūst gleznošanu Limbažu mākslas un mūzikas skolā.

Paldies, Agnese Upīte, ka Tava sirds ir atradusi vietu šai jaukajai meitenei no Limbažiem, un Tu dāvāji  iespēju piepildīt viņas sapni piedalīties zirgu jāšanas vasaras nometnē!

 

Bildes no nometnes «Zirgumīļu Vasara». Paldies nometnes organizētājiem par brīnišķīgo nometni!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *