Biedrība “Eņģeļa sirds” izsludina pieteikšanos projektam “Spārno Talantus”

Mēs aicinām pieteikties talantīgus un motivētus Latvijas skolēnus, kuri mācās 4.-12.klasē Latvijas lauku reģionos, lai sniegtu atbalstu talantu attīstībā.
 
Ja Tu, vai kāds Tev pazīstams jaunietis ir zinātkārs, mērķtiecīgs un vēlas attīstīt savu talantu vai izglītoties vēl papildus skolas programmai kādā konkrētā jomā, tad mēs uzrunājam tieši Tevi! Mēs vēlamies atbalstīt un iedrošināt jauniešus izglītoties zinātnē, tehnoloģijās, amatniecībā un vēl citās nozarēs, lai palīdzētu sasniegt vairāk un tiekties augstāk. Tieši izglītība ir nākotnes atslēga, un izglītoti jaunieši ir Latvijas nākotne.
Lai pieteiktos dalībai projektā jaunietim (vai jaunieša pārstāvim) jāiesūta vēstule ar informāciju par sevi. Vēstulē ir jāiekļauj:
• vārds un uzvārds;
• vecums;
• kontakttālrunis;
• informācija par vienu no personām, kas pārstāv bērna intereses (vecāks, audžuvecāks, vecvecāks) – vārds, uzvārds un telefona numurs;
• Latvijas novads un pagasts, kurā jaunietis dzīvo un mācās;
• skola, kā arī viens skolotājs, kurš atbalsta jaunieti – šis skolotājs var būt jebkura mācību priekšmeta pasniedzējs, kurš iedrošina jaunieti sasniegt vairāk.
• Apraksts par jaunieti, kurā varam iepazīties ar potenciālo projekta dalībnieku un viņa vai viņas nodarbošanos/hobiju, kā arī ģimeni.
 
Aprakstā jāiekļauj mērķis, kuru vēlas sasniegt jaunietis, piedaloties šajā projektā – kādā jomā jaunietis vēlas sevi attīstīt – vai tā ir programmēšana, ķīmija, kokapstrāde, vai kas cits.
 
Aprakstā var mēģināt atbildēt uz šādiem jautājumiem: Ko es vēlos sasniegt? Kā to plānoju sasniegt? Kas ir nepieciešams, lai to sasniegtu? (nepieciešami kursi vai tehnoloģiska iekārta, vai materiāli, vai kas cits) Ko darīšu, kad būšu sasniedzis šo mērķi?
 
• Vismaz 2 fotogrāfijas (3000 x 2000 pikseļi).
 
• Skolotāja rekomendācijas vēstule.
 
Vēstule jānosūta uz e-pasta adresi: info@engelasirds.lv
 
Visas iesūtītās vēstules biedrība “Eņģeļa Sirds” izskatīs un izvērtēs, kuri jaunieši tiks izvirzīti dalībai projektā “Spārno Talantus” un saņems atbalstu savu mērķu sasniegšanai. Katru mēnesi tiks izvēlēts viens jaunietis, ar kuru biedrība sazināsies personīgi mēneša laikā pēc vēstules saņemšanas. Tie jaunieši, kuri nesaņems atbildi viena mēneša laikā, tiks iekļauti mūsu interesentu sarakstā un tiks informēti par citām iespējām un pasākumiem, kurus rīkos “Eņģeļa Sirds”.
 
Aicinām sekot saviem sapņiem!
 
Gaidīsim Jūsu vēstules līdz 2022.gada 24.decembrim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *