Dāvinām Zinātkārumus

davinasim-zinatkarumus-ziedojumi-bernu-izglitibai-ziedot-jauniesiem-davinam-zinatkarumus-ar-scandic-fusion-atbalstu-5

Biedrība “Eņģeļa Sirds” sadarbībā ar Bauskas novada Sociālo dienestu 29.decembrī sirsnīgi sagaidīja bērnus un jauniešus pasākumā, kurā valdīja Ziemassvētku noskaņas. Pateicoties ziedotāju un “Scandic Fusion” atbalstam, varējām bērniem sagādāt dažādus gardumus un Zinātkārumus – katram bērnam īpaši sagatavotas dāvanas, kas palīdzēs viņiem izzināt pasauli un attīstīt sevi.

Sagatavotos Zinātkārumus bērni saņēma pēc dzejolīšu skaitīšanas un dziesmu dziedāšanas eglītes priekšā. Projekts “Dāvināsim Zinātkārumus” jau 3 gadus priecē daudzus Latvijas bērnus un jauniešus – mēs pateicamies katram, kurš palīdz radīt šo prieku!

“Eņģeļa Sirds” rīkotajā pasākumā bērniem bija radošs uzdevums, kurā katram no dalībniekiem bija jāizgatavo sava sapņu kolāža. Griežot un līmējot, zīmējot un krāsojot viņi attēloja to, ko viņu sirdis visvairāk kāro – kādam tās bija mazas kūciņas, bet citam – ceļojums vai mašīna. Mēs uzskatām, ka sapņošana un mērķu uzstādīšana ir pirmais solis ceļā uz izaugsmi. Nākamais ir apņēmīga tiekšanās uz to sasniegšanu – šajā mēs vēlamies atbalstīt Latvijas jaunatni, motivējot un atbalstot izglītošanās un talantu attīstīšanas ceļā.

Pēc šī pasākuma bērni Jaunajā gadā iesoļoja ar jauniem mērķiem, prieku par kopā pavadīto laiku, kā arī dāvanām. Mēs izsakām lielu pateicību ikvienam pasākuma dalībniekam un viņa vecākiem, Bauskas novada Sociālā dienesta pārstāvēm Lienei Lapsai, Dinai Romanovskai, Ingai Tīfentālei, Inesei Kalniņai, Nadeždai Votjakovai un katram, kurš ir atbalstījis un palīdzējis, lai “Dāvināsim Zinātkārumus” varētu priecēt!