Dāvināsim Zinātkārumus

Ziemassvētkos – biedrība “Eņğeļa Sirds” rīko ziedojuma vākšanas akciju “DĀVINĀSIM ZINĀTKĀRUMUS”.
 
Kāds ir šīs akcijas mērķis?
 
Mēs visi ļoti gaidām svētku sajūtu, bērni jo īpaši. Tāpēc katrā ğimenē vecāki cenšas sagādāt kādu pārsteigumu saviem bērniem svētkos, bet ir daudzi vecāki, kuriem nepietiek līdzekļi Ziemassvētku dāvanām. Tādēļ mēs vēlamies radīt prieku visiem, sarūpējot pārsteigumu Ziemassvētkos!
 
Dāvanas var būt dažādas, bet, mūsuprāt, visnoderīgākās dāvanas ir tās, kuras savu vērtību nezaudē arī pēc svētkiem.
 
Mēs, gatavojot pārsteigumus, piemeklējam katram tādas dāvanas, kuras bagātina bērnu zināšanas. Tās var būt gan izzinošas grāmatas par ceļojumiem, zinātniskās grāmatas, un citas. Jauniešiem, intelektuālās spēles, ko tumšajos ziemas vakaros uzspēlēt kopā ar ğimeni un draugiem. Kā arī dāvanas radošiem darbiem, zīmēšanas bloki, krāsas, otas vai sporta preces. Lai pārsteigums būtu saldāks, pievienosim arī kādu kārumu.
 
Katra dāvana ir īpaša, tāpēc visu sarūpēsim jaunu, no veikala plauktiem.
Ja arī Tu vēlies pievienoties mums sagādāt kādu zinātkārumu, dod ziņu  uzrakstot privātu vēstuli facebook, vienosimies, kā dāvanu nogādāt biedrībai.
 
Akcijas – “Dāvināsim Zinātkārumus” atbalstītāji, vairākus gadus, ir zīmola “Kaija” darbinieki un produktu specializētais veikals – Atlantijas ielā 15, Mežaparka ziedu veikals “Rozalija”, Kokneses prospektā 18,  kā arī restorāns “Casa Nostra”, Elizabetes ielā 10b.
 
Ja vēlies atstāt savu sarūpeto dāvanu, dodies uz kādu no minētajām adresēm, nodod dāvanu, norādot, ka tā ir akcijai “Dāvināsim Zinātkārumus”.
 
Vai arī, vari veikt ziedojumu uz biedrības kontu, maksājuma mērķī norādot, ziedojums “Dāvināsim Zinātkārumus”.
 
Par saziedoto naudu dāvanas nopirksim paši.
 
Pievienojies mums, un kopā mēs dāvāsim prieku un pārsteigumu Latvijas bērniem Ziemassvētkos!
 
Dāvaniņas gaidīsim līdz 20.12.2021.
 
Akciju var atbalstīt ziedojot!