Krāj punktus un saņem naudas balvu

Pusotru gadu pasaule piedzīvo lielus pārbaudījumus.  Bet biedrības “Eņģeļa Sirds” komanda, vienmēr ir gatava meklēt risinājumus, lai atbalstītu jauniešus arī attālināto mācību procesā.

Šogad esam izveidojuši pilotprojektu – konkursu/spēli “Krāj Punktus”, kuru iesākām trīs novadu lauku skolās. Latgalē – Priežmalas pamatskolā, Zemgalē – Īslīces pamatskolā un Vidzemē – PIKC RVT Limbažu teritoriālā struktūrvienībā. Projekta mērķis ir, lai skolēni uzlabotu sekmes un motivētu nekavēt mācību stundas, jo diemžēl attālinātajās mācībās jauniešiem zūd motivācija. Konkursa / spēles “Krāj Punktus” viens uzvarētājs no klases saņēma naudas balvu 150 eur. Lai kļūtu par uzvarētāju, bija jāsakrāj punkti, kurus piešķīrām par uzlaboto vidējo atzīmi, apmeklējumu un  papildus uzdevumu.

Iespēja sakrāt punktus ir visiem audzēkņiem līdzvērtīga.

Punktu krāšanas noteikumi:

  • paaugstinot vidējo atzīmi semestrī ( par 0,1 balli –  5 punkti)
  • par katru apmeklēto mācību dienu ( 1 diena – 1 punkts)
  • par katru papildus uzdevumu, ko organizē skola ārpus mācību vielas obligātas apguves, vai kāds inovatīvs , jauns projekts, ko ierosinājis audzēknis un iesaistījis citus klases biedrus (1 uzdevums – 3 punkti, 1 ierosinājums – 3 punkti par katru iesaistīto personu)

Spēle noslēdzās mācību gada beigās. Ja punktu skaits ir vienāds vairākiem no vienas klases, tad papildus tiek organizēta erudīcijas spēle semestra noslēgumā.

Vēlamies šo motivējošo konkursu/spēli turpināt arī citās skolās.

Tāpēc aicinām, ja jūs vēlaties ziedot savus līdzekļus naudas balvai konkursam/spēlei “Krāj Punktus”, kādā savā izvēlētā skolā Latvijā, lūdzu, rakstiet uz mūsu epastu engelasirdis@gmail.com, un piesakiet savu atbalstāmo skolu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *