Mobilly White Friday

white-friday-ziedo-un-sparno-talantus-engela-sirds

Pievienojies #WhiteFriday labdarības akcijā, ziedojot Eņģeļa Sirds mērķiem kopā ar Mobilly!

Biedrība “Eņģeļa Sirds” palīdz Latvijas bērniem un jauniešiem sasniegt viņu mērķus, nodrošinot to, kas nepieciešams viņu talantu izkopšanai – izglītojoši kursi un nodarbības, mācību materiāli, nometnes vai cita veida atbalsts. Mērķis ir motivēt attālāko lauku reģionu jauniešus pilnveidoties un izglītoties jau no mazotnes, lai veicinātu jauniešu uzņēmējspējas un sagatavotu jaunos dažādu nozaru speciālistus.

Šobrīd biedrībai ir aktuāli vairāki projekti, kurus arī Tu vari atbalstīt. Eņģeļa Sirds organizē izglītojošas ekskursijas un pārgājienus projekta “Apceļo dzimto zemi” ietvaros. Ar akciju “Dators mācībām” esam sarūpējuši jau vairāk kā 160 datorus skolu audzēkņiem attālināto mācību laikā. Tuvojoties gada gaišākajam laikam, Eņģeļa Sirds rīko akciju “Dāvināsim Zinātkārumus!”, kas ļauj ar dāvanām iepriecināt tos bērnus, kuru vecākiem nepietiek līdzekļu Ziemassvētku dāvanām. Dāvanas var būt dažādas, bet, mūsuprāt, visnoderīgākās dāvanas ir tās, kuras bagātina bērnu zināšanas, piemēram, grāmatas par zinātni vai izzinošas grāmatas par ceļojumiem.

“Spārno Talantus” ir viens no lielākajiem projektiem, ko “Eņģeļa Sirds” rīko sadarbībā ar “Zinātnes Skolu”. Ziedojumi tiek novirzīti jauniešu talantu attīstībai. Ar savu ziedojumu Tu vari atbalstīt tādus apņēmīgus jauniešus kā Dārta, kuras sapnis ir izgudrot zāles neārstējamām slimībām. Lai savu talantu eksaktajās zinātnēs attīstītu, viņa vēlas apmeklēt “Zinātnes Skolu”. Ziedojot Tu vari palīdzēt mērķtiecīgiem jauniešiem padziļināti apgūt eksaktās zinātnes vai iegūt jaunas zināšanas citās viņiem interesējošās jomās. Zināšanas un prasmes viņiem pavērs plašākas iespējas nākotnē un palīdzēs sasniegt vairāk.

Šobrīd ziedot un Spārnot Talantus ir pavisam ātri un vienkārši, izmantojot Mobilly lietotni vai šo saiti https://ej.uz/ziedoES !

#WhiteFriday #ZiedoarMobilly #EngelaSirds