Ozolu ģimene dāvā 6 portatīvos datorus Malienas skolas audzēkņiem

Oktobra sākumā apmeklējām kādu skaistu un sakoptu skolu – Malienas pamatskolu. Iepazināmies ar brīnišķīgo skolas direktori, Ievu Balto – Pilsētnieci. Brauciena mērķis mums bija nogādāt Malienas skolas audzēkņiem 6 jaunus portatīvos datorus, kurus skolai dāvināja Ozolu ģimene no Amerikas, kuru dzimtas saknes vijās Malienā. Ozolu ģimene uzrunāja arī citus pievienoties ziedojumu akcijai.

Liels paldies, Baiba Ozols, Indulis Ozols, Lija Ozols Greenseid, Katrīna Ozols, Juris Ozols, Viktors Ozols, Mike Powel ģimene, Karīna Gaige, Normans Cohen, Edgars Ezeriņš, Alberts Ezeriņš, Inta Wood,  Gaida un Jess Ambrosio,  ka sagādājāt tik ļoti noderīgu dāvanu Malienas bērniem, un iespēju skolēniem mācīties uz jaunajiem datoriem.

Mums bija iespēja apskatīt skolu, kurā mācījušies arī daudzi cienījami un atpazīstami malēnieši, kuri ar savu devumu Latvijai ir paraugs jaunajai paaudzei.

Kā jau iepriekš savos stāstos esam aprakstījušas, katram audzēknim, kurš saņem dāvanā datoru, ir arī uzticēts, kāds uzdevums. Vienam  no datora saņēmējiem uzdevums ir uzrakstīt stāstu par Malienas skolu. Ar nepacietību gaidām šīs skolas vēstures liecību, ar kuru kādā no nākamajiem stāstiem, dalīsimies arī ar jums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *