Piepildījām Daniela sapni nokļūt uz Latvijas futbola izlases spēli

daniela-sapnis-apmekle-futbola-speli-sani-piepildas-engela-sirds-biedriba-1

Vēlamies dalīties ar sirdssiltu notikumu!

Viens no mūsu brīnišķīgajiem stāstiem par Pilsrundāles vidusskolas “Spārno talantus” dalībnieku – Daniēlu, sacēla prieka un atbalsta “vētru” Twitterī, kad mūsu Inga Jakobsone nopublicēja ziņu, ka viena no biedrības Eņğeļa sirds zēna viens no sapņiem ir nokļūt uz Latvijas Futbola izlases spēli kopā ar tēti. Daniēla vecāki ir nedzirdīgi, bet kopā ar vecmāmiņu, ļoti rūpejas par puiku. Daniēlam patīk futbols, un mēs jau pratojām, kā varam saoganizēt vasaras nometni, līdz pēkšņi zvana Inga un saka, ka ir atsaucies Twitterī kāds jauks cilvēks vardā Viktors Rožkalns, kurš gatavs puisim ar visu ğimeni saorganizēt Latvijas Futbola izlases spēles skatīšanos klātienē. Sacīts darīts! Tā Futbola fanu kluba pārstāvis Viktors Rožkalns noorganizēja iespēju Daniēlam ar vecākiem atbraukt uz Rīgu un apmeklēt spēli.

Kad vaicājām Liene Lapsa, kā tad gāja?

Lūk arī neliels pārstāsts:

“Mani patīkami pārsteidza sabiedrības lielā atsaucība un sirsnība, īpaši Viktora atrā rīcība saorganizējot visu, lai Daniēls ar ğimeni varētu tikt uz spēli.

Zvanīja gan Viktors, gan Alise, kas ir Futbols federācijas pārstāve, un ar lielu entuziasmu organizēja pārsteigumus Daniēlam un ğimenei.

Viktors nodrošināja nepieciešamo un visu spēles laiku rūpējās par mums, īpaši, lai sagadātu prieku Daniēlam. Jau ierodoties Viktors uzaicināja visus uz krodziņu, kurā ietusēja visi fani. Daniēlam uzdāvināja fanu kreklu (Latvija) un šalli, kā arī viņam bija iespēja nofotogrāfēties ar izlases treneri un pašu Viktoru. Turpinājumā fani, dziedot dziesmas, devās uz Daugavas stadionu.

Savukārt Alise sarūpēja biļetes uz spēli, kā arī uzdāvināja Daniēlam futbola bumbu un visai ģimenei – pašam Daniēlam, tētim, mammai un omei – krekliņus ar federācijas logo. Tāds pats krekliņš tika arī man!!!

Protams, ka tajā emociju buķetē Daniēls bija apjucis ne pa jokam, taču aktīvi piedalījās spēlē, fanoja par mūsējo komandu un dziedāja līdzi.

Daniēla ome teica, ka šis pasākums visai ģimenei bija patīkams pārsteigums, iespēja bez maksas apmeklēt futbola spēli un saņemt brīnišķīgu attieksmi no pilnīgi svešiem cilvēkiem!

Arī pats Daniēls ir pateicīgs par viņam sniegto iespēju.

Paldies biedrībai “ Eņģeļa sirds” par regulāri sniegto atbalstu Bauskas novada ģimenēm ar bērniem.”

Mums Latvijā dzīvo burvīgi cilvēki, atsaucīgi, sirsnīgi, dāsni. Novērtēsim to visi!

Biedrības vārdā sūtam lielu paldies Viktoram Rožkalnam, Alisei, LFF #11vilki, Ingai un Lienei.

Jūs visi kopā piepildījāt viena jauka bērna sapni!