Spārno talantus 2019

2019.gads biedrībai “Eņģeļa sirds” ir bijis piepildīts ar daudziem labiem darbiem. Par vairākiem projektiem jau stāstus esam publicējušas. Šoreiz vēlamies atskatīties vēl uz dažiem gada notikumiem, kuros atbalstījām bērnus.

Biedrība “Eņģeļa sirds” pateicas mūsu labo darbu vēstnešiem: gleznotājai Baibai Ābelītei, mūziķim Andrim Ābelītem, māksliniecei  Evijai Ancānei, Amerikas latviešiem no Milwaukee draudzes dāmu komitejas, Zemgales ārpusģimenes atbalsta centra sociālajai darbiniecei Lienei Lapsai, angļu valodas skolotājai Sanitai Kosojai,  viesu nama “Bērzkalni” šefpavārei Guntai Smaļķei.

Andris ar Baibu savā ģimenē uz vienu nedēļu uzņēma divas talantīgas meitenes, kuras privāti apguva mūzikas un gleznošanas prasmes.

Evija desmit bērniem novadīja meistarklasi rotu darināšanā. Bērniem bija iespēja savām mammām izgatavot brīnišķīgas rotas.

Pateicoties Lienei, esam iepazinušas daudzus talantīgus bērnus. Viens no bērniem apmeklēja angļu valodas privātstundas. Šefpavāres Guntas vadībā divas meitenes apguva pavārmākslas prasmes.

Pateicoties biedrībai “Eņģeļa sirds”, Gintai Osei un Milwaukee draudzes dāmām, bija iespēja atbalstīt Kristeru Kalniņu, kurš desmit dienas pilnveidoja savu talantu basketbola nometnē Saldū.

Karimam Klimanim esam segušas ceļa izdevumus un dienas naudu, lai talantīgais jaunietis no Krāslavas varētu apmeklēt LU pirmsstudiju mācību centra nodarbības.

Mums ir saziedoti līdzekļi, lai varētu atbalstīt vēl citus bērnus. Šobrīd esam privātskolotāju meklējumos.

Esam iesoļojušas jaunā gadā ar lielu apņemšanos un pārliecību, ka mūsu mērķi realizēsies, lai uzlabotu lauku skolu jauniešu prasmes un zināšanas.