Ekskursija filmu studijā Animācijas brigāde

Kad jūs pēdējo reizi bijāt kinostudijā?

Bērni un jaunieši no Bērzaunes pamatskola jums varētu atbildēt – pagājušā nedēļā.

Par šo iespēju jāsaka sirsnīgs paldies vienai no vadošajām nekustamo īpašumu uzņēmumu grupām Latvijā – Realto  un  Realto mārketinga vadītājai Natālijai Teivānei. Uzņēmums šobrīd apsaimnieko vēsturisko Kinostudijas ēku. Sūtam savu pateicību arī mūsu atbalstītājiem no Amerikas latviešiem, kuru saziedotie līdzekļi deva iespēju mums aizvest bērzauniešus uz Filmu Studija “Animācijas Brigāde” Ltd. un sarīkot īstu ballīti ar neizmirstamu pārsteigumu. Mūsu ballītē ciemos bija atbraukuši mūziķis Andris Jeziks, Zvaniņu Ceļš dibinātājs, triku meistars Toms Felkers un Amerikas Latviešu Apvienība – “Labdarība, Latvijā” nozares vadītāja Diana Abuls Karklins.

Tomu jūs jau esat satikuši arī citos mūsu pasāku aprakstos, kuros viņš, Eņğeļa Sirds komandu un mūsu draugus, iepriecina ar saviem neatkārtojamiem trikiem un stāstiem. Šoreiz Toms mums īpaši aizkustinoši lika aizdomāties par savu dzīves ceļu un izvēlēm, ko izdarām. Garšīgos smieklus uz klavierēm pavadīja Toma draugs Andris. Bet visa ballīte varēja notikt pateicoties Realto komandai un Rīgas Kinostudijas pārvaldniecei Ilvai Tehtai, kas “Eņğeļa Sirdij” un  Bērzaunes skolai uzdāvināja bezmaksas telpas, kur sapulcēties, lai mēs varētu apsveikt   “prožektora gaismā” nonākušos jauniešus – labākos no visiem skolas audzēkņiem. Arī Eņğeļa sirds sveica Spārno talantus dalībniekus;

Sabīni Gruduli. Sabīnes sasniegumi 2024.gadā – 1. vieta FIS Latvijas čempionāta 1. posma distanču slēpošanā S14 vecuma grupā (brīvajā stilā).

  1. vieta FIS Latvijas čempionāta 1. posma distanču slēpošanā S14 vecuma grupā (klasiskajā solī);

Beāte Bāņukalne – Bērzaunes pamatskolas gada skolēns un topošā Mākslas akadēmijas audzēkne.

Gustavs Saulītis – mums jau atpazīstams, kā japāņu valodā ierunato sveicienu autors, un arī ļoti talantīgais mūzikas skolas audzēknis.

Mēs mēdzam teikt, kāds direktors, tādi audzēkņi un kolektīvs. Tāpēc gribam pateikt paldies par sadarbību Bērzaunes pamatskolas sirsnīgajai, atsaucīgajai un darbīgajai direktorei –  Ilgai Gailumai.

Šī bija kārtējā diena, ko mēs, Eņğeļa Sirds, varam kalendārā atzīmēt ar sirsniņām un piezīmi – Super diena!

Paldies visiem!