Gustavs Saulitis

Gustavs Saulītis ir apņēmīgs, motivēts un talantīgs jaunietis, kurš ik dienu tiecas uz izaugsmi. Viņš ir vecākais dēls četru bērnu ģimenē un cītīgi palīdz ģimenei ikdienas darbos. Jau no 1.klases Gustavs mācās Bērzaunes pamatskolā, kurā aktīvi iesaistās gan klases, gan skolas aktivitātēs. Klasē viņš ir zināms kā līderis, pie kura var vērties pēc palīdzības un draudzīgas rokas – viņš ar savu radošo domāšanu un apņēmību spēj atrast veidus, kā jebkuru darbu paveikt augstā līmenī.

Gustavs ir ļoti enerģisks un zinātkārs, kā arī viņš ir ieinteresēts datordizaina darbos, par kuriem daudz iemācījis viņa tētis. Tā ir vēl viena joma, kurā viņš var pielietot savas radošās un intelektuālās prasmes. Paralēli šai interesei un mācībām skolā Gustavs apmeklē mūzikas skolu. Savu muzikālo talantu viņš atklāj saviem skolas biedriem, spēlējot Bērzaunes pamatskolas instrumentālajā ansamblī. Taču Gustavam ir viens sapnis, kuru viņš ļoti vēlētos piepildīt – apgūt japāņu valodu. Viņš tic, ka viss ir iespējams, ja vien ir sapnis uz ko tiekties. Kā jau zināms, valoda ir liela bagātība, tāpēc šī sapņa piepildījums Gustavam pavērtu daudz jaunu durvju nākotnes iespējām.

Biedrība Eņģeļa sirds aicina atbalstīt Gustavu, lai palīdzētu viņam sasniegt vairāk, kļūstot par sarežģītās japāņu valodas pārzinātāju!

ZIEDOT