Laurai Alziņai ir 13 gadi. Viņa dzīvo Mazsalacā, mazā Ziemeļvidzemes pilsētā pie Igaunijas robežas un mācās Mazsalacas vidusskolas 7. klasē.

Meitene ir no 3 bērnu ģimenes. Laura ir palīgs un atbalsts mammai 1 gadu vecās māsas pieskatīšanā. Viņa ir mērķtiecīga, centīga, atbildīga un neatlaidīga. Meitenes sekmes skolā ir labas un teicamas.

Jau no 1. klases Laura dejo skolas tautisko deju kolektīvā, mācās Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolas Mākslas nodaļā.

Ar ļoti labiem panākumiem viņa trenējas biatlonā. Laurai var iedot jebkuras slēpes, šauteni, un viņa spēj sasniegt labus rezultātus, daudzkārtēji ieguvusi pirmās vietas Latvijas čempionātā vasaras biatlonā, rollerslēpošanā, LATLOPPET sacensībās.

Lauras lielais sapnis ir startēt ziemas olimpiskajās spēlēs. Par Lauras sapņa piepildīšanos tur īkšķus viņas treneris, klases audzinātāja un 17 klasesbiedri.

Lai piepildītos Lauras sapnis, šobrīd visvērtīgākais un noderīgākais atbalsts meitenei būtu individuāls biatlona treniņš ar sertificētu treneri sertificētā šautuvē. Aicinām arī jūs atbalstīt Lauru, lai kopīgi palīdzētu realizētu viņas sportiskos mērķus, turēsim īkšķus arī mēs visi, un varbūt kādu dienu izlasīsim viņas vārdu olimpiādes medaļnieku saņēmēju rindās.